O MNIE

Witam, nazywam się Aleksandra Bartosik. Na codzień jestem grafikiem, a po godzinach realizuję swoje drugie hobby, czyli tworzenie rzeczy ładnych i przydatnych z niczego.

Zaczynałam od tworzenia własnej biżuterii, ale szybko moje szuflady zapełniły się także kolorowymi papierami, wstążkami, masami plastycznymi i wielka ilością innych przydatnych gadżetów, z których zawsze można sklecić coś fajnego. DIY wciąga i jest niezwykle relaksujące!

Jeśli macie jakieś pytania, chętnie odpowiem, pomogę. Piszcie na blogu lub na maila: waderadesign@gmail.com

Zapraszam również do polubienia strony bloga na facebook: www.facebook.com/samsezrobblog

A jeśli spodobała Wam się któraś z prac i chcecie mieć podobną, z przyjemnością przyjmę zamówienie lub propozycję wymiany.

P.S. Kursy tworzę dla Was, w szczególności dla osób, które z boją się zacząć nie wierząc we własne siły. Korzystajcie z tutoriali i moich doświadczeń do woli. Nikogo nie będę ścigać, jeśli zrobi nawet identyczną pracę i publicznie się nią pochwali. Będzie mi jednak bardzo miło, jeśli pochwali się również źródłem kursu.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>